Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Přihlášení  

Share | 

Me-myska

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Me-myska
Nehorázný přítel

Poeet p?íspivku : 2636
Registration date : 30. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   25.06.08 11:22

Tak, teď přichází jedna z nejdelších událostí, ale je to taky událost nezapomenutelná, kterou si určitě každý z nás jednou prožije taky... Usmívám se a tou událostí je...

MATURÁK
Usmívám se budu to muset trošku rozdělit, ale abyste teda věděli, o čem že to vlastně je Usmívám se

Přípravy na maturák:
Tak a mam tu první fotečky =)) nejdřív vám chci ukázat pár mých fotek z příprav na maturáák Jásám!!
Asi takhle sem vypadala načesaná a čerstve namalovaná (mimochodem, malovala mě Katka - Mikiho sestra - moooc se jí to povedlo a nekecam, vydrželo mi to celej večer!!!)

...a ještě jedna fotečka z příprav =))

...takhle nějak vypadal účes zezadu Lol

...nu a tady už sem i v šatech =)

A tady vám ukážu zatim pár foteček přímo z maturáku, fotili to příbuzný jedný spolužačky, tak to neni ono, od profíků budeme mít do 14 dnů, bohužel, a DVD z maturáku bude ještě až dýl, ale to bych vám asi stejně ukázat nemohla Já nic, já muzikant ale jakmile budou ty další fotečky, dodam Souhlasím

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   25.06.08 11:24

Stužkování:
Tak mam další fotečku získanou z maturáku, tohle vyfotil jeden muj kamarád (keterej už kamarádem neni, ale chodim s nim Chichotám se), vůbec sem o tom nevěděla, protože ulovil foťák od jedný mý spolužačky a jejího přítele Chichotám se
Stužkování... Usmívám se

Maturák s velkým M:

Takžeee, maturák, to je věčný téma, každej na to rád vzpomíná, to mi věřte, takže až jednou budete mít maturák právě vy, koukejte si to pořádně užít!! Páč na to už nikdy nezapomenete!! Máš to za jedna!

Tohle je naše třída, 4.C SOŠ poštovní Usmívám se
Téma: Filmový večer

No, ovšem nejdříve sme vítali hosty, žeee?? Prodávali sme jim lístky do tomboly a samozřejmě půlnoční noviny Usmívám se
Tady sem já, jak zrovna s jednou spolužáčkou prodávam tombolu mamině, tátovi a jedný naší známý Lol (akorát tam sem nějaká vykulená, hihi)

Nu a pak už samozřejmě začalo naše slavné předtančení Lol
Takhle pěkně sme byli nastoupený... to už sem ani neměla nervy, tancování mě moc bavilo a prej to i na mě bylo poznat... Usmívám se
... a všichni ruce nahoru! Lol
.... tenhle skok se docela poved zachytit... nj, klucí skákali Lol
A tady nám ty řady docela vyšly =)))
...aaaa zase pěkný řady, všechny holky na zemi, kluci stojí Lol že jim to vyšlo nastejno Lol
Tady máme zase jednu z póz v předtančení... docela se povedla Usmívám se vepředu Jana s Pavlem Vííš?
... aaa trošku romantické naladění... Bára, Bohoušek a pohlazení Jsem jako anděl .... kroužek, ve středu kluci. Tady máme jedny ze sérií zvedaček Usmívám se nu, kluci se toho nazvedali dost =))
Pak už nastoupila malá dcera jedné z našich choreografek, Dominička, a než klukům dala kytičky (které nám následně samozřejmě rozdali..) tak jí zvedali, to musela bejt poněkud lehčí váha =)) Tady už máme všechny kytičky a kluci naposled zvědají Dominičku a my kolem nich obcházíme tanečním krokem =))
A nakonec předtančení nesmí samozřejmě chybět závěrečná póza =))
Pak přišlo na řadu stužkování.... nejdříve byla promenáda, kde sem se jen tak mihla (sem ta vzadu Lol) a tady sem já a naše paní učitelka třídní mi právě dává šerpu kolem krku =)) památeční šerpu dostala samozřejmě taky paní učitelka třídní, vedle stojí paní ředitelka Vííš? (baba jedna Vííš?)

Já před přípitkem =)

+ přípitek s třídní Lol dále následoval proslov Zuzky a Zigiho, no to bylo něco... Zigi, Zigi... Chichotám se

Nu a taky se samozřejmě museli sezbírat mince pro štěstí s bordýlkem z konfet Lol a zametáme...
Sólo s rodiči - táta a já (No táto, kam to koukáš!!!! Směji se fakt nevim, jak se tahle fotka takhle mohla povéct... Směji se)
Nu a pak přišlo půlnoční překvapení, myslim, že nemusim komentovat, prostě sme tam cvičili a... no prostě dělali tam všichni hrozný kravinky, především náš šoumen Zigi Chichotám se
Prohlídnout můžete zde:
(1)
(2)
(3)
(4)
(5)
(6)
(7)
Dárek pro učitelku. ... nu podle téhle fotky je zjevné, že dostala zájezd a to do Egypta v hodnotě 6 000,- =) a pak ještě turistické hůlky, no ta byla nadšená =)
Nu a na závěr předávání kytiček....třídní učitelce, dále
paní ředitelce
první z choreografek a zároveň i zpěvačce =)

druhé choreografce...

a nakonec Dominičce, to je dcerka té druhé choreografky

...roztomilá, že?? Jsem jako anděl dostala lízátkovou kytičku od Bohouška Lol
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   25.06.08 11:24

Půlnoční překvapení na závěr:
Usmívám se myslim, že se nám to celkem povedlo, akorát to půlnočko sme ještě tak trošku domýšleli přímo na místě, ale dopadlo to dobře =)) všem se to prý líbilo Usmívám se kdyby to někdo nepochopil...nejdřív sme nechali pustit první písničku z předtančení na kterou sme nastoupili ve sportovním oblečení, odtancovali sme to, až na pár změn, např. že sme místo některých pohybů z tý choreografie udělali, že se utíráme ručníkem, stříkáme se deodorantem nebo pijeme z petlahve =)) a znáte asi písničku od Mareše (Já nejsem, nejsem, nejsem, nejsem svalnetej....) - na to tam nastoupil Zigi v kabátě a dělal jakoby Mareše a Bohoušek nějakýho namakanýho týpka, Honza s Pavlem tam teda trošku zanikali nu... a kolem těhle 4 kluků se točily ty holky v bílých tílkách a modrých sukní a jakoby se bavily, kterýho si vyberou, tady sou slova:
Byl jsem u toho, když se holky bavily
S kym by se tak nejradši v ranní rose brodily
První řekla hele, ten má hezký tělo
To moje mladý svěží, by takový ňáký chtělo

Koukni se na něj, na ty jeho svaly
Jenom si představ, kdyby tě do náručí vzaly
Ten musí bejt můj, to je prostě daný
No podívej se, jak to má vyrýsovaný
Né, to bylo vo mně, to nemá cenu
Mně říkali kulturista z Matthausenu

J ó, byl jsem taky jednou v jednom fitnesu,
Ale 150 na bench prostě nesnesu
Koukal jsem tam na hrany, jak dřepy cvičí
Blbnuly se závažíma, já jen s tou tyčí
...........

Nu a my tam okolo cvičili podle Barči Chichotám se
No prostě bomba... Směji se

Pak nastala změna a my sme si šli pro plyšáčky atd. začala hrát písnička z filmu Jak se krotí krokodýli (Máme doma obludu...Já vim, my víme...) nu a šli sme tam všichni za provaz jako had, hopsali sme do tý písničky a zpívali ty slova... no to bylo něco, vepředu šly holky s mapou a těma turistickýma hůlkama... měla to bejt taková simulace toho našeho turisťáku, ze kterýho sem vám sem taky kdysi pár fotek dávala =)) (viz. cedule Start - Dol, Cíl - Blatná Lol)
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin

Poeet p?íspivku : 3176
Registration date : 22. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   25.06.08 12:10

Bezvadný povídání a podívaná. Na ty fotečky jsem se ráda koukla znovu a prohlédla něco co jsem minule přehlédla. zase mě dostaly ty skoky těch kluků Směji se A taky ty blahopřání. V hodnotě 6000... To je pěkný a jela tam aspoň s někým?
Jinak ta písnička je bezvadná Směji se

Nicole
Impozantní magnát

Poeet p?íspivku : 560
Registration date : 26. 01. 07

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   25.06.08 14:24

Super připomenutí tvého maturáku Perfektní! Jinak ten tvůj účes byl vážně úžasný.
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   26.06.08 9:10

Zlomový období Srdce Srdce Srdce

Tohle sou fotečky z maturáku, kterej byl tady v Plzni v Inwestu, byla to úplná peckaaa, i když mi ten maturák tak nějak splýval Směji se ale joo, něco tam měli zajímavý... třeba ta škola designu, holčiny měly zajímavý šaty, hihi =)) nooo a taky tam byla suprová barmanská show a vystoupení Spideru, ale to sme zrovna nefotili =) takže tadyyy....
... stužkování:

...kluci z průmyslovky:

...a tady už sou všichni:

A teď to nejlepší nakonec, já a Luky Lol Jsem jako anděl

Tady sem já a Luky v podniku jménem Nekonečný šum, úúplně nehorázně super =)) tolik sem si fakt žádnou zábavu neužila, dokonce ani párty ne Usmívám se tancovali sme tam strááášně dlouho, s Lukym samozřejmě, bylo to prostě úžasný…Zamilovanost

Tohle sou fotky z narozenin mojí spolužačky, slavila 19ku, fajn akcička a fajn lidičky =)) a ty čtyři pivka byly taky dobrý... Směji se

Já a Soňa... sme byly trošku vysmátý Směji se

Holky v akci Lol zleva - Lucka - oslavenkyně, já a Soňa Usmívám se

Kluci v akci =)) zleva - Martin - Soni přítel, Luky a Tomáš - Lucky přítel Lol

Já a Luky Srdce

(omlouvam se za větší fotku, ale když sem se to snažila zmenšit, bylo to rozmazaný... Jsem smutný )

A tady sme všichniii Lol jenom nefim, proč se tam tak naklánim Směji se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   26.06.08 9:58

Já většinu těch foteček znám že. Vííš? Ale jsou moc povedený, pěkný příspěvek, ten nám neuteče Tleskám!

Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   26.06.08 18:49

Teď se nelekněte... Směji se to sem totiž jednou docela blbla a zkoušela sem se fotit zblízka a dělat různý ksichty Opravdu zábavné! Směji se, šíleně!

Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   28.06.08 10:48

Ty jsou krásně, bláznivé Směji se, šíleně! Však bezvadné a nové Sexy

a.d.a
Vážený občan

Poeet p?íspivku : 402
Registration date : 29. 12. 07

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   28.06.08 12:04

ty jsou bezvadné..
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   28.06.08 14:53

Fotečky z mojí narozeninový oslavyy, povedlo se to, byla děsná sranda a suprový lidičkyyy, moc sem si to užila, líp to už asi ani dopadnout nemohlo =))

kuk =)))

já a Luky.... jedny z nejpovedenějších foteček Srdce

Jsem jako anděl Líbám tě!! Srdce

...za ty vlasy se neschovááš Chichotám se Dávám ti pusu

Matouš, já a Jerry... moc fajn klucíí Usmívám se

...s mojí spolužačkou Luckou Usmívám se

...s Jerrym =)

...já, Tomáš a Lucka

...s mým mooc dobrým kamarádem Matoušem Usmívám se

...já a Lukáš, taky fajnky klučina =)

Nu lepší lidičky sem si prostě přát nemohla, byla s nima prostě super zábava a moc fajn atmosféra, na tyhle narozeniny nezapomenu... =)

A nakonec... tady sou ty slíbený B-52, na který sem všechny pozvala a jak to pak pěkně hořelo =)))
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   28.06.08 16:42

Moc pěkná oslava. Ty máš těch dobrej přátel, to ti aj závidím, ae přeji ti je Jsem elegán

a.d.a
Vážený občan

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   28.06.08 20:17

krásnoučky...
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   29.06.08 12:34

To sem se jednou svěřila do rukou vizážistky, takže sem samozřejmě domů přišla nadšená a s bráchou sme ještě vyběhli ven a on mi udělal nějaký fotky, vybrala sem ty nejzajímavější z 60ti Chichotám se takže proto jich je povícero... Usmívám se
moje póza Lol

tady větší detail na obličej Vííš?

póza s bundou =))

s prstama ve vlasech Usmívám se

''victory'' póza Lol

póza s botou Chichotám se

póza v podřepu

na zábradlí... pozor, nebezpečné zvíře Směji se

a nakonec očko Jsem jako anděl pěkně se to vybarvilo, akorát to líčení tam moc vidět neni... to je zastřený... Usmívám se

Tyhle fotečky už sou novější Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   29.06.08 14:24

ty fotečky už si sem někdy dávala že ano? nebo se pletu? se mi zdá že jsme je viděla... ale jsou moc hezké
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   29.06.08 14:54

Nu, jak sem psala na začátku, chci sem nahrát všechny fotky, jak si pamatuju, že dou za sebou, abych měla vzpomínku Souhlasím jinak díky Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   04.07.08 9:53

Jinak musim sem dát tuhle fotečku, protože je naprosto úžasná Zamilovanost prostě tablo forever Jsem elegán strašně se mi líbí takhle upravený fotečky...

Na fotkce je Luky, je to z jejich třídního tabla (a strašně mu to tam sluší) Usmívám se strašně moooc mu to slušelo…Zamilovanost Zamilovanost Zamilovanost

Nu a tady toto byly fotečky na moje tablo, myslim, že se dost povedly, sem za ně strašně moc ráda... koneckonců, kdo by nebral pěkný fotečky od profíka, jako je třeba Růžička, že =))

A tady sou fotečky z Lukyho oslavy 21. narozenin Usmívám se
(všimněte si, jak nám to spolu ladí, prostě víme, jak se máme oblíknout... Směji se)
Já a Luky

Já s Tomášem

Já, Klára a Petra

Tady je další páreček, Martin se Soňou, že jim to ale sluší Jsem jako anděl

Tahle fotečka se mi líbí =)) Luky, Markéta a další Tomáš =)) (Luky byl trošku na Markétu naštvanej... Chichotám se)

Moc vydařená oslava, až na to, že sem to trošku přehnala s pivama Chichotám se ale bylo to mooc fajn... Usmívám se Srdce

A nakonec akcička z Amíga, dali sme si tam s klukama koktejlek do 1,2 litru, Pearl Harbor se jmenoval a bylo to dobroučkýý Oblizuji se Oblizuji se a vůbec, bylo to úplně super... i kytičku sem tam dostala O tom nic nevím =)

S mým zlatíčkem Líbám tě!!
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   04.07.08 10:21

Ty pozový si vůbec nepamatuji, ale krásný, upřímně a získala si mě ta v podřepu, ta je opravdu povedená. Za tu bych se nestyděla Srdce

Jak se ten Luky tváří, když je na tu Marketu naštvanej Mám záchvat smíchu! Ale jinak moc hezké Dávám ti dar

Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   04.07.08 11:10

Nejspíš se tváří naštvaně Směji se občas sou trochu v sobě no =)) ostatní si už na to zvykli, hehe Lol

Jinak děkuji Dávám ti dar
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   04.07.08 20:38

Jejda Myško to jsou krásný fotečky... měly jste vidět mýho bráchu mě se to načítalo a on upe šel a ted ka ,,Ty p*c* kdo to je?" já sem se musela chlámat Lol ale fakt hezounký fotky
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   05.07.08 11:49

A Luky kouří? Nevím

Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   05.07.08 13:15

Jej Lol to je dobrý no, hihi... Chichotám se děkuju mnohokrát Dávám ti pusu
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   06.07.08 9:08

Takže jo nebo ne? Směji se, šíleně!

Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   06.07.08 11:35

Promiň Leii, já to úplně přehlídla Chichotám se myslíš jak tam má ten doutník cooo, to sem mu koupila já Směji se ale jinak si občas dá nu, ale ne přede mnou ani se mnou, protože to nemam ráda, ale je to opravdu jen málokdy, jestli si dá cigaretu nebo dvě za měsíc, tak je to moc Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   06.07.08 11:45

Od normálních foteček zabrousim k fotečkám pejsků Chichotám se

Tak tohle to je Woody, Lukyho pejsek... je to kříženec huskyho a ještě nějakýho plemene, ale nikdo přesně neví, co je to za směsku... Usmívám se každopádně je to pěknej raubíř, straaašně zlobí Lol pořád skáče, kňučí, štěká, olizuje, všechno kouše... nu toho by bylo moc a moc Směji se ale jinak je teda roztomilej, hlavně když spí Směji se

Nu a jednou nadešel den, kdy sme se s Lukym rozhodli seznámit Woodyho s mojí Megie... no dopadlo to asi takhle...

Směji se Směji se, šíleně! Mám záchvat smíchu!

Mno, ještě že je Megča vykastrovaná Lol jindy sme je už oba nebrali společně Chichotám se

Nu a zase se vrátim k fotečkám, který mam strašně moc ráda... tahle fotečka je jedna z Lukyho nejnovějších a já sem si jí úplně zamilovala... ten úsměv a ty oči mluví za vše Zamilovanost

A nesmí chybět ani změna sestřihů postupem času O tom nic nevím

A nakonec....asi nejnovější fotečka... Luky se svojí ''skoro-sestřenkou'' na závěrečné z tanečních =)) ty šaty sou prostě náádherný a Lukymu to jako vždy sluší, miluju obleky Jsem jako anděl

Naposledy upravil Me-myska dne 06.07.08 16:13, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   

Návrat nahoru Goto down

Me-myska
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Předvěďte se nám-
Přejdi na: